Amservi Lisagarantii

Amservi Lisagarantii pakub Sulle tuge sõiduki ootamatu rikke korral, kindlustades Sind ettenägematute kulude vastu ning tagades alati turvalise ja tehniliselt korras sõiduki. Lisagarantiiga kaasnev kindlustuskaitse võimaldab sõidukit muretult kasutada nii Eestis kui ka välismaal. Tutvu kindlasti garantiitingimustega, et mõista paremini garantiiga kaasnevaid õigusi ja kohustusi. 

6–36 kuud
muretut sõitu

Lisagarantii kehtivusaja saate valida ise 6 kuust kuni 3 aastani. Perioodi pikkus sõltub ka auto margist, vanusest ja läbisõidust. Loe edasi» 

Kõikidele autodele

Lisagarantii on võimalik osta ükskõik millisele alla 7 a vanusele ja kuni 150 000 km läbi sõitnud autole olenemata margist. Seejuures ei ole oluline, et auto oleks ostetud Amservi esindusest.

Järelmaks

Lisagarantii eest on võimalik tasuda just Sulle sobivaimal moel ühekordse maksena või maksetena osade kaupa. Küsi personaalset finantseerimispakkumist lähimast Amservi esindusest.

Tasuta autoabi kogu Euroopas

Lisagarantii pakub kindlustuskaitset, mis võimaldab sõidukit muretult kasutada nii Eestis kui ka välismaal. Tasuta ööpäevaringne autoabi tagab rikkega sõiduki teisaldamise Amservi esindusse või volitatud remondikohta teistes Euroopa riikides. Tõsisemate ja aeganõudvate rikete korral on võimalik valida kas asendusauto, majutus hotellis või sõidu jätkamiseks vajaliku transpordi hüvitamine kogu reisiseltskonnale. Loe edasi» 

Läbisõidupiiranguta

Lisagarantii ei sea läbisõidupiiranguid,vaid tagab muretu sõiduki kasutamise kogu garantiiaja jooksul.

Kaitse ettenägematute kulude vastu

Lisagarantii katab garantiijuhtumiga seotud tehniliste rikete kõrvaldamiseks vajaminevate varuosade ja tööaja kulu. Loe edasi»

Autod on tehniliselt kontrollitud

Kõik autod, millel on Lisagarantii, on läbinud põhjaliku tehnilise kontrolli ning selle käigus ilmnenud vead ja rikked on kõrvaldatud.

14-päevane vahetusõigus

Juhul, kui ostad meilt kasutatud sõiduki ja sõlmid sellele Lisagarantii lepingu, on 14 päeva jooksul või kuni 500 km läbisõiduni võimalik vahetada sõiduk teise samaväärse sõiduki vastu. Loe edasi»

Turvaline ja tehniliselt korras sõiduk

Kõikide sõidukite remontimisel kasutatakse tootjatehase poolt heaks kiidetud originaalvaruosi. Loe edasi»

Sõiduki edasimüümine

Lisagarantii on seotud sõidukiga ning jääb kehtima ka sõiduki müümisel, v.a sõiduki müümisel automüügiettevõttele.


Tegutsemine garantiijuhtumi korral (pdf)
Garantiijuhtumist teavitamine Eesti ja välismaal (pdf)
Garantiijuhtumi käsitlemine ja vajalikud dokumendid (pdf)

Lisagarantii tingimused(pdf)
Lisagarantii hinnakiri (pdf)
Hüvitamine (pdf)